Loopbaanbegeleiding voor studenten

Ben jij op zoek naar een nieuwe wind in je carrière? Dan is loopbaanbegeleiding een waardevol hulpmiddel voor jou. Samen met een ervaren begeleider ga je op zoek naar een nieuwe richting in je professionele leven. Zo biedt loopbaanbegeleiding hulp in het ontwikkelen van nieuwe vaardigheden en het bereiken van jouw carrièredoelen.

Aan de hand van een gestructureerde aanpak leer je jouw sterke punten extra benutten en verbeter je jouw skills waar nodig. Dit door het voorafgaande onderzoek naar jouw interesses, waarden en je doelen.

Ontdek onze loopbaanbegeleiders onderaan deze pagina en ga samen op zoek naar een interessante en praktijkgerichte opleiding die jouw vaardigheden een flinke boost geeft.

Zo kom je voorbereid voor de dag en maak je van jouw carrièreswitch meteen een succesverhaal!

Hoe werkt het?

Centrum voor Avondonderwijs werkt nauw samen met een aantal ervaren loopbaanbegeleiders en loopbaancentra. Zij reiken ideeën en tips aan waar je actief mee aan de slag gaat. Daarnaast start je een opleidingstraject waarmee je jouw professionele toekomst meer vorm geeft.

Al onze partners zijn erkend in het kader van loopbaanbegeleiding Dit betekent dat je betaalt met loopbaancheques van de Vlaamse overheid. Via deze cheques betaal je zelf maar een klein deel van jouw waardevolle begeleiding.

Je bestelt loopbaancheques via de website van VDAB of via het nummer 0800 30 700. Elke zes jaar heb je recht op zeven uur loopbaanbegeleiding. Elke cheque kost €40; de overheid betaalt de rest. Dat is erg voordelig want zonder cheque betaal je €169 per uur.


Word onze partner in loopbaanbegeleiding

Bij Centrum voor Avondonderwijs geloven we dat loopbaanbegeleiding een essentieel onderdeel is van een goede voorbereiding op een professionele loopbaan of carrièreswitch. Daarom zijn we ook continu op zoek naar loopbaanbegeleiders die willen samenwerken met onze onderwijsinstelling.

Als partner van Centrum voor Avondonderwijs krijg je toegang tot ons enorme klantenbestand en help je de werknemers van morgen aan een goede voorbereiding. Zo bied jij professionele begeleiding en voorzien wij de praktijkgerichte opleidingen. Contacteer ons en ontdek al jouw voordelen!

Annemie Knoops

Annemie.knoops@stebo.be

0488 75 15 02

Genk

Zaveldriesstraat 31

www.loopbaanwijzer.be

Bette Struyvelt

bette@diaspoor.be

0476 88 05 37

Borgerhout

Bleekhofstraat 53

https://diaspoor.be/

Christel Sonck

christel@kwispelcoach.be

0499237931

Grembergen

Hamsesteenweg 20

https://kwispelcoach.be/

Greet Vanderwegen

gvanderwegen@dakini.be

0032475415700

Bertem

Tervuurseseteenweg 72

www.dakini.be

Hendrik Geleyte

hendrik.geleyte@hrevolution.be

0032477878615

Overijse

Beierslaan 15

www.hrevolution.be

Inge Ketels

info@bureaustroom.be

089244413

Genk

Jan Mathijs Winterslaan 40

www.bureaustroom.be

Jacqueline Jansen

Jacqueline.jansen@stebo.be

0478 45 12 88

Bilzen

Eikenlaan 24

www.loopbaanwijzer.be

Jannike Smeets

Jannike.smeets@stebo.be

0472 18 82 70

Genk

Noordlaan 137

www.loopbaanwijzer.be

Luc Bollies

luc@grow-lb.be

0488 570 126

Kortrijk

Schaapsdreef 9

www.grow-lb.be

fCompareCourses

fCompareMax3Courses

-
0